מערך הדיור "שדה חמד" נבחר כארגון מצטיין בטיפול הדיירים במשבר הקורונה מטעם משרד הרווחה

בתקופת הקורונה הפגינו עובדי מערך הדיור "שדה חמד" נכונות, אכפתיות ומסירות רבה כאשר נדרשו ללוות את הדיירים בתקופות בידוד ממושכות.
כמו כן, כשנדרשו לכך הפגינו יצירתיות רבה במציאת פתרונות לאתגרים שהתעוררו, כגון: קראוון נייד למבודדים המאפשר מרחב לכל דייר, פעילויות מים בדירות כאשר לא היה אפשרי לצאת למסע הקיץ השנתי, התנדבויות עם קשישים בודדים, הכנת מארזי משחק לילדים חולי קורונה ועוד…

השבוע הגיעו בכירי האגף למנהל מוגבלויות במשרד הרווחה ביניהם: סמנכ"ל בכיר במשרד מר גדעון שלום, מנהלת אגף בכירה לדיור גב' ליליאם שפרן, ממונה מחוזית גב' מיטל פוליט עוזרי ומפקח מחוז מרכז מר בועז אזולאי,
למערך הדיור בכדי להעניק לארגון "אות הוקרה והצטיינות" על תפקוד מצטיין בתקופת הקורונה.

לאחר שהתכבדו בארוחת בוקר קלילה, הציג מנכ"ל הארגון מר אפרים חבר את פעילות בתחום הדיור על כלל היבטיו, על אפשרויות התעסוקה הרבות, ופעילויות הפנאי, העשרה והשילוב הקהילתי שבהם עוסק הארגון, מתוך תפיסת הטיפול הייחודית והמקצועית של צוות הארגון בשגרה ובחירום.

הצוות המקצועי שנכח באירוע, הציג את תהליכי העבודה בשגרה, ואת עקרונות הליבה שבהם פעלו בתקופת הקורונה המאתגרת, מתוך רצון לשמור על רווחה, בריאות ושגרה שכל כך חשובים לדיירים אלו.

מר גדעון שלום, סמנכ"ל בכיר במשרד הרווחה הדגיש בסיכום הפגישה את התרשמותו מהקשר האישי והאנושי, את השירות מכוון אדם ושימת הדייר במרכז במערך הדיור "שדה חמד", זאת לצד מקצועיות טיפולית ויצירתיות ההופכת את הארגון למסגרת מצטיינת בשגרה ובחירום.

הגב' ליליאן שפרן בחרה לשבח את שיטת העבודה למניעת הדבקה במרחב הדירתי, צמצום ימי הבידוד, והחזרה המהירה לשגרה.

שרון מוסאי רכז הדיור והתעסוקה הציג את פתרונות התעסוקה החכמים שנוצרו עבור הדיירים בתקופה משבר הקורונה, ומר גדעון שלום התרשם מהמהירות ומאחוזי החזרה לתעסוקה הגבוהים של הארגון בתקופת הקורונה.

הגב' ליטל שוקרון (עו"ס קהילתית, רכזת תחום בנות וזוגיות), הציגה את ההתנדבויות שיצרו עבור הדיירים וכיצד התנדבויות אלו סייעו, ומסייעים בקידום הדיירים.

בין היתר השתתפו בפגישה: מנחם פוירשטיין ראש צוות עבודה סוציאלית, עומר גלנדאור עו"ס דירות ראשון לציון, בני גרין רכז דירות ראשון לציון, את הסיור ליווה גם מר יהודה ברנר סמנכ"ל הכספים של שדה חמד ומר איציק פרנקו המנהל המקצועי.

תמונות נוספות

נשמח לשמור על קשר

המגילה 35 ראשון לציון

שימו לב! האתר בפיתוח ושדרוג
לחצו למעבר לדף הפייסבוק