תעסוקה בשדה חמד

אנו מאמינים כי מסגרת התעסוקה מהווה נדבך מרכזי בעולמם של הדיירים. היציאה בבוקר לתעסוקה מכבדת ומכובדת בשוק החופשי, מאפשרת לשיפור בתחומי תפקוד רבים, וכן תורמת להעלאת הביטחון והדימוי העצמי של כל דייר.
אנו גאים ב-100% תעסוקה של הדיירים השוהים במערך הדיור "שדה חמד", יחד עם הקפדתנו על התאמה אישית של מקום העבודה שאנו מבצעים עבור כל דייר, תוך גמישות מחשבתית ויצירתיות רבה. ניתן לבצע דרכנו גם אבחון תעסוקתי של הביטוח הלאומי.

אפשרויות התעסוקה מגוונות ומותאמות באופן אישית לכל דייר. הדיירים עוברים התמחויות ייעודיות בתחום הקונדיטוריה במאפיות שונות, בתחום הלוגיסטיקה וניהול המלאי במחסנים גדולים של ענקית הריהוט העולמי "איקאה", ברשת המזון "שופרסל" ובחנויות חשמל, ברשתות קוסמטיקה, פארם וטיפוח. בנוסף, ישנם דיירים המועסקים בתלמודי תורה וחנויות ספרים, וכן בטיפול בתינוקות במעונות ייעודיים, ועוד מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.

בצוות המערך שלנו קיים רכז תעסוקה במשרה מלאה, שתפקידו לאתר את מקומות העבודה המתאימים לדיירים שלנו בשוק החופשי, בהתחשב ברמת תפקודם ויכולותיהם התעסוקתיות, וכן ללוות את הדיירים בתהליך חיפוש ומציאת מקום העבודה, קליטתם והשתלבותם בו. רכז התעסוקה ממשיך ללוות את הדיירים באופן יומיומי לאורך כל הדרך, ואף עומד בקשר שוטף עם המעסיקים השונים. במידה וקיימת היענות מצד הדייר, אנו מאפשרים לו לעבור קורסי העשרה והשתלמויות במסגרת תחום עבודתו.

אפשרויות התעסוקה שאנו מציעים

מפעלי ייצור

בתי קפה ומסעדות

לוגיסטיקה

טיפול בבעלי חיים

רשתות מזון

משרדי ממשלה

מפעלי ייצור

בתי קפה ומסעדות

רשתות מזון

לוגיסטיקה

טיפול בבעלי חיים

קוסמטיקה וטיפוח

השותפים שלנו

מעסיקים מספרים

מעסיק, מעוניין בשיתוף פעולה?

ניתן ליצור קשר עם שרון מוסאי, יועץ תעסוקתי מערך הדיור שדה חמד.

לחצו לסיור וירטואלי בדירות המערך (360)

נשמח לשמור על קשר

המגילה 35 ראשון לציון

שימו לב! האתר בפיתוח ושדרוג
לחצו למעבר לדף הפייסבוק